Rozhodujte se na základě reálných informací...

Gratulujeme Vám k Vašemu rozhodnutí nespoléhat pouze na reklamní internetové nabídky a na orientační výpočty internetových kalkulaček.

Pokud Vás zajímá:

  • jak vysokou hypotéku si můžete dovolit?
  • jak ušetřit na poplatcích za vyřízení úvěru?
  • jak minimalizovat náklady na zajištění úvěru?
  • kolik skutečně můžete ušetřit refinancováním?
  • jak postupovat při vyřízení hypotéky a leasingu?
  • jak si půjčit prostřednictvím nebankovních institucí?

Využijte možnosti individuální konzultace.

Mám zájem o nezávaznou konzultaci

Vyplněním a odesláním výše uvedeného formuláře uděluji výslovný souhlas se zasílám obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Vyplněním a odesláním osobních údajů ve výše uvedeném formuláři dále výslovně souhlasím se zpracováním mnou poskytnutých osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je majetkem CALLIDE Net s.r.o, jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty obchodním partnerům CALLIDE Net s.r.o. Souhlasím a beru na vědomí, že mou poskytnuté osobní údaje budou zpracovány v rozsahu, v jakém jsem je poskytnul, a to pro účely poskytnutí nabídky zprostředkování služeb. Zpracování osobních údajů se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Beru na vědomí, že shora uvedený souhlas může být odvolán pouze písemnou formou, a to s účinností 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.