Staňte se úspěšným nezávislým finačním poradcem

Společnost Callide Fin hledá pro svá první klientská centra ambiciózní kolegyně a kolegy. Udělejte tu nejlepší volbu a začněte pracovat pro prestižní společnost. Staňte se členem úspěšné Ivestiční a realitní skupiny CALLIDE, která buduje zastoupení po celé ČR!

Pracovní náplň:

  • aktivně se podílí na akvizicích zaměřených na financování bydlení s cílem maximální výtěžnosti obchodních příležitostí, včetně nezbytných marketingových aktivit
  • poskytuje vysoce kvalitní poradenské služby klientům v oblasti financování bydlení
  • vykonává aktivní zpracovatelskou činnost se zaměřením na financování bydlení
  • komunikuje se soukromou klientelou v oblastech financování bydlení, poskytování poradenství, vyřizování požadavků klientů, uzavírání smluv, řešení případných reklamací a připomínek a udržování vztahů pro další nabídku
  • poskytuje úvěrové obchody pro soukromé klienty
  • práce na PC s vnitřním zakázkovým systémem SOFIO, MS Outlookem, MS Office (Word, Excel)
  • reporting

Požadavky:

  • VŠ +1 rok praxe nebo SŠ + 3 roky praxe
  • komplexní znalosti produktů financování bydlení (zejména hypotéčního úvěrování včetně státní finanční podpory)
  • akviziční a prodejní techniky
  • orientace na klienta
  • orientace na výsledky
  • schopnost obchodního jednání a komunikace s klieny
  • proaktivita
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení
  • profesní perspektivu v dynamické společnosti

Těšíme se na Váš stručný životopis zaslaný v českém jazyce.

Kontakt:

  • personalni@callide.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti CALLIDE a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti a našim smluvním partnerům za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Staňte se úspěšným a nezávislým finančním poradcem - specialistou

  • Zabýváte se finančním poradenstvím?
  • Orientujete se v nabídce finančních produktů bank, stavebních spořitelen, pojišťoven, penzijních fondů, investic?

Pak dáme Vašemu podnikání pevné základy.

Callide Fin je česká finanční a realitní společnost patřící do Investiční a realitní skupiny Callide a z důvodu rozšíření našich služeb obsazujeme pozice finančních a investičních poradců.

Co získáte?

  • tříměsíční finanční podporu
  • přístup k širokému portfoliu finančních produktů všech významných bank, stavebních spořitelen, pojišťoven, penzijních fondů apod.
  • velmi výhodné provizní podmínky
  • výhodnější sazby a podmínky pro své klienty
  • firemní informační systém SOFIO
  • kontakty na klienty
  • školení produktů
  • marketingovou podporu
  • příjemnou pracovní atmosféru
  • korektní jednání
  • stabilní měsíční příjem

Jak začít?

  • kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře
  • osobně Vás seznámíme s podmínkami spolupráce
  • uzavřeme smlouvu
  • získáte přístup do informačního systému SOFIO
  • získáte veškeré informace potřebné k Vaší práci

Zkušenosti Callide Fin umožňují vyjednat pro naše klienty nadstandardní podmínky v bankách, a to v co nejkratší době. Díky objemu úvěrů, které v bankách vyjednáváme, získáme výhodnější úrokové sazby, než dosáhnete Vy jako individuální osoba. Vybereme pro Vás tu nejlepší nabídku na základě konkurenčního srovnání.